سومین کنگره سراسری باکتری شناسی پزشکی ایران

(عفونت های بیمارستانی پیشگیری، تشخیص و درمان)

احتراما به استحضار می رساند انجمن علمی باکتری شناسی پزشکی ایران بعنوان برگزار کننده سومین کنگره باکتری شناسی پزشکی با عنوان عفونت های بیمارستانی : پیشگیری ، تشخیص و درمان ، صمیمانه از شما دعوت می نماید تا در این کنگره عظیم و با شکوه که در تاریخ 22-20 آبان ماه سال 1394 در تالار شهید غرضی بیمارستان میلاد با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی برگزار می گردد، شرکت نمایید.

کمیته علمی و اجرایی کنگره برنامه هایی را سازماندهی نموده است که با ارائه بالاترین کیفیت علمی و اجرایی، زمینه ای مناسب برای تبادل دانش و آموخته های نوین اساتید و دانشمندان عزیز کشورمان را در حوزه های مختلف علم باکتری شناسی فراهم نماید. برنامه های علمی کنگره مشتمل بر ارائه ی خلاصه مقالات علمی و پژوهشی بصورت سخنرانی و یا پوستر، سخنرانی اساتید مدعو در زمینه های علمی مرتبط، کارگاه ها و ارائه ی تازه های تکنیکی می باشد. امیدواریم شاهد حضور اساتید مجرب، محققین و دانشجویان عزیز در این کنگره باشکوه باشیم و امید است با کمک خداوند منان و حضور پرشور تمامی عزیزان این کنگره را به موفقیت و وحدتی بزرگ برای جامعه باکتری شناسی ایران تبدیل نماییم.

همچنین، از کلیه شرکت های فعال در زمینه ی محصولات و تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین شرکت های دارویی دعوت بعمل می آید تا با حضور خود، امکان آشنایی با آخرین محصولات کمپانی ها و پیشرفت های صورت گرفته در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی و دارویی را فراهم نماید.

 

 

چشم انتظار حضور پر رنگ شما عزیزان در سومین کنگره باکتری شناسی ایران هستیم